Paintball Autocamp Jinolice

Přijďte si zahrát paintball za 250 Kč za osobu včetně 100ks kuliček. 

Naše hřiště najdete přímo ve vyhlášené rekreační oblasti Jinolických rybníků. K dispozici máme areál o rozloze 5.000 m2 . Hřiště je umístěno na okraji smíšeného lesa ( cca 1/3) a louky s umělými překážkami. V našem areálu je i střelnice pro mladší 15 let. Pod dozorem instruktora je možno vyzkoušet hru i pro paintballový potěr. Mobil: 603 586 376  tel: 493 591 935 ( recepce autokempu Jinolice )  email : paintball@jinolice.cz!

Druhy her

DeathBall Požadavky Dva týmy, jeden rozhodčí se stopkami a malé hřiště. Příprava Týmy jsou umístěny na opačných stranách hřiště a mají omezený počet kuliček (5 a méně, záleží na schopnostech hráčů). Rozhodčí sedí uprostřed hřiště a dohlíží na hru. Pravidla Po započetí hry mají týmy za úkol dostat co nejvíce hráčů na opačnou stranu hřiště. Zasažení hráči neopouští pole, pouze zvednou zbraň nad hlavu a počkají na konec hry. Po jedné minutě rozhodčí zastaví hru a přidělí každému úspěšnému hráči bod. Výhra Tým s větším počtem hráčů na druhé straně vyhrává.

Center Flag Příprava Stejně jako v Capture the Flag se i zde postaví týmy na opačné konce hřiště. Na bojiště se umístí pouze jedna vlajka doprostřed hrací plochy. Cíl hry Existují dvě varianty této hry - „push it“ a „pull it“. U „push it“ má tým za úkol donést středovou vlajku do nepřátelské základny. U „pull it“ naopak do své.

Capture the Flag Požadavky Hřiště, dvě vlajky a několik hráčů. Místo vlajky se dá použít například čímkoliv naplněná igelitová taška nebo člověk. Počet hráčů i velikost hřiště nejsou nijak omezené. Příprava Dvě základny s vlajkami umístěné na opačných stranách hřiště. Před začátkem hry by měli hráči vědět, kde je umístěna vlajka nepřátel. Výhra Tým vyhraje pokud vyřadí všechny hráče nepřátelského týmu nebo když donese cizí vlajku na svou základnu.