AUTOCAMP Jinolice 50601 Jičín, mobil: 420603586376, recepce: 420493591935, mail: autocamp@jinolice.cz

Autocamp Jinolice se nachází v srdci Českého ráje na okraji Prachovských skal a Jinolických rybníkù. Dvě velké písčité pláže s pozvolným vstupem do vody jsou vhodné zejména pro rodiny s malými dětmi. Rekreační zařízení nabízí ubytování v chatkách, místa pro karavany a stany. Autocamp je vybaven sprchami, umyvárnou a toaletami s teplou vodou. Součástí je také kuchyňka s vybavením. Stravování je zajištìno v restauraci a stáncích s velkým výběrem jídel, nealko-holických i alkoholických nápojů. Je zde i prodejna potravin, drogerie a denního tisku. Velká je i možnost sportovního vyžití: plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, petanque a půjčovna loděk a kol. Volný čas lze také vyplnit houbařením, rybařením (povolenky lze zakoupit na místě), cyklo a pěší turistikou. Nové paintballové hřiště v kempu!!

 

Služby v kempu - Zábava

V měsících červenci a srpnu pořádáme v našem kempu každý den v podvečerních hodinách diskotéky, hry a soutěže pro děti všech kategorií. Po celý den je možno navštívit také jeho sportovně-zábavný park. skákací hrad trampolíny střelnice aquazorbing půjčovna loděk

Okolí autokempu

LibuňJičín, Sobotka, Trosky, Humprecht, Kost, Dětenice Valdštejn, Hrubá Skála, Prachovské skály - 1 km a Hruboskalsko - 15 km.  

     

zpět